چند لحظه

پیام سازه سازه های نمایشگاهی

پیام سازه

اجاره کولر گازی / شرکت در نمایشگاه های بین المللی و حتی محلی برای کسب و کار های نو پا و حتی حرفه ای یکی از راه های جذب مخاطب و جذب مشتری است که میتواند در موفقیت کسب و کار بسیار موثر باشد.

محل نمایشگاه می تواند سالن های بزرگ نمایشگاهی باشد و یا سالن های موقت و چادر هایی که با سازه هایی همچون اسپیس فریم بنا می شوند و برای مدت کوتاهی برپا شده و بعد جمع آوری می گردند.

راه اول اعتماد به تهویه و سیستم سرمایشی و گرمایشی سالن های نمایشگاهی بین المللی و صرف نظر از هزینه های اضافی است . اگر چه در فصول گرم سال نیاز به تهویه مضاعف در این نوع مکانها احساس می شود .

اما برخی از غرفه داران و شرکت کنندگان نمایشگاه و یا برگزارکنندگان مجالس و حتی مدیران برگزار کننده همایش و سمینار به تهویه مطبوع مکان برگزاری همایش و نمایشگاه اهمیت ویژه ای قائل می شوند.

اینجاست که به فکر تهیه سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب برای محل برگزاری نمایشگاه هستند.

اگر چه فرهنگ رنت و اجاره اجناس مصرفی در ایران سابقه طولانی ندارد ولی گاهی بهترین راه برای حل چنین معضلاتی همین اجاره کوتاه مدت و اجاره لوازم و وسایلی است که برای مدت کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد می باشد.

اجاره کولر گازی ایستاده بانکی (که اصطلاحاً بانکی نامیده می شود) با توجه به قیمت کولر می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد.

کولر گازی اجاره ای
کولر گازی اجاره

اجاره کولر گازی ایستاده

کولر های گازی با برند های گری ، سامسونگ ، ال جی و … در قدرت های متنوع موجود بوده و بازده بسیار زیادی را ایجاد می کنند. این کولر ها به دلیل نداشتن اینورتر جدا گانه قابلیت پرتابل بودن را دارا بوده و حدود 50 تا 100 متر مربع را پوشش می دهند که بسته به قدرت می تواند متفاوت باشد.

کولر های گازی ایستاده 50000 ، 55000 و 60000 با سرمایشی بسیار مناسب میتوانند هوایی بسیار مطبوع را در فصول گرم سال فراهم کنند.

با توجه به قیمت بالای این کولر ها ، اجاره کولر گازی ایستاده گزینه مناسبی است.

توجه داشته باشید که اجاره کولر گازی روزانه محاسبه میشود. البته باید در ابتدای اجاره تعداد روزهای مورد نیاز مشخص گردد.

برای اجاره کولر های گازی ایستاده 50000 و 55000 و 60000 با شماره های 02188475595 و 02188475596 تماس حاصل فرمایید و در نظر داشته باشید که فضای مورد نظر شما به چند کولر برای تهویه مطبوع نیاز دارد.

نمایشگاه های موقت و اجاره کولر گازی

معمولا نمایشگاه های محلی در فصول گرم سال برگزار می شوند که بارندگی کمتر بوده و آسیب های ناشی از آن برای غرفه داران کمتر باشد.
اما اینجاست که مشکل گرما و رطوبت هوا مخصوصا در شهر هایی با هوای شرجی سبب می گردد که مراجعه کننده کمتری به نمایشگاه مراجعه کند.

برای سالن های موقت اسپیس فریم که با چادر های کانتینری پوشیده میشوند بهترین گزینه همین کولر های ایستاده بوده که فضا را براحتی تهویه کرده و هوا را مساعد می کنند.

کولر های قابل اطمینان و کارآمد ما دارای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی است.

ما یک پاسخ فصلی سریع را تضمین می کنیم.

ما کرایه کولر و کرایه هوای کرایه ای را ارائه می دهیم ، هر دو از طریق تماس با ما در دسترس شماست.

واحدها دارای ظرفیت خنک کننده از 50 کیلو وات تا 100 کیلو وات هستند. آنها هوای سرد تولید می کنند.

این واحدها برای کار بی خطر هستند ، در یک مونتاژ کامل بسته بندی شده و دارای یک عملکرد حساس به محیط زیست هستند.

نیرو های نصاب ما با دقت کولر ها را برای شما حمل ، نصب و جمع آوری می کنند.

شما می توانید یک کولر یا تهویه هوا را برای حفظ دمای بحرانی در اتاق های سرور ارتباط از راه دور ، سرد نگه داشتن کارکنان و مناطق ذخیره سازی یا انجام سردی فرآیند در صنعت اجاره کنید. و می توانند چادرها یا مکانهای موقتی را در آب و هوای گرم خنک نگه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید؟
چت از طریق واتساپ