چند لحظه

پیام سازه سازه های نمایشگاهی

پیام سازه

غرفه سازی/ صاحبان مشاغل می دانند که نمایشگاه ها بخش مهمی از استراتژی فروش آنها – صرف نظر از صنعت آنها – است .

بخش بازاریابی اغلب می تواند تحت فشار قرار گیرد تا عملکرد خوبی داشته باشد و باعث ایجاد علاقه به تجارت شود.

با بیشتر شدن بودجه مشاغل ، در حالی که قیمت غرفه سازی ها و اجاره بهای غرفه ها در نمایشگاه ها رو به افزایش است ، اطمینان از حصول نتیجه که همان دیده شدن غرفه های نمایش تجاری شماست ، از همیشه مهمتر است.

انجام این کار نیازی به کار های عجیب و غریب و یا هزینه های نا معقول ندارد.

مهمترین مرحله

در حالی که برای غرفه نمایشگاهی خود برنامه ریزی می کنید ، مرحله طراحی مهمترین مرحله است.

از آنجا که فضای محدودی در اختیار شما قرار می گیرد باید تصور کاملی را در مورد افرادی که از مقابل غرفه نمایشگاهی شما عبور می کنند ، داشته باشید.

برای این کار ، شما به ایده های غرفه سازی خوب نیاز دارید که به دیده شدن برند شما بهترین کمک را بکند.

در نمایشگاه های تجاری ، طراحی غرفه های نمایشگاهی مهمترین مؤلفه است و مطمئناً بیشترین بازدهی مربوط به مواردی است که یکی از آنها همین طراحی است.

یک غرفه نمایشگاهی ساده می تواند به همان اندازه که به طور صحیح کنار هم قرار بگیرد ، بسیار مؤثر باشد ، اما مواردی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید ، از جمله نوع استند های مورد نیاز شما.

غرفه سازی 01

در اینجا چند ایده طراحی غرفه نمایشگاهی ساده برای بهبود ظاهر و موفقیت غرفه شما در نمایشگاه های آینده ارائه شده است.

اجاره کردن تجهیزات صوتی و تصویری

این یک اصل است ! غرفه نمایشگاهی که سیستم صوتی و تصویری در آن قرار گرفته است ، بازدید کنندگان بیشتری را به سمت خود جلب می کند.

ارائه اطلاعات جدید و هیجان انگیز درباره محصولات یا خدمات خود از طریق نمایش بصری روی صفحه ، باعث جذب مشتریان بیشتر به سمت فضای غرفه شما خواهد شد.

همچنین می توانید با اضافه کردن فناوری صفحه لمسی در منطقه غرفه خود از فناوری تعاملی استفاده کنید.

این به شما کمک می کند تا مشتریان بالقوه شما از طریق فیلم ها ، تصاویر و وب سایت ها به تمام داده های هیجان انگیز شرکت شما دسترسی پیدا کنند.

استفاده صحیح از ارتفاع و نورپردازی

در حالی که برای غرفه سازی برنامه ریزی می کنید ، از فضای نمایشگاه خود حداکثر استفاده را ببرید.

حداکثر استفاده از ارتفاع مجاز سالن را برای نمایش برند خود انجام دهید. سالن هایی نیز وجود دارند که به سازه های آویزان اجازه می دهند به سقف نصب شوند.

هنگامی که چراغ های هالوژن را در قسمت های خاص قرار می دهید ، به برجسته کردن پیام بازاریابی به همراه نام تجاری کمک می کنید تا دید بهتر در راهرو به دست آورید.

این امر باعث می شود غرفه نمایشگاهی شما در جمع غرفه ها مورد توجه واقع شود. همچنین ، این یک راه حل ایده آل برای نمایش نام تجاری است که در هر نمایشگاه جلوه ای برجسته از برند ایجاد می کند.

بزرگتر همیشه بهتر نیست

انتخاب جایگاه شما قبل از در نظر گرفتن ایده های طراحی غرفه های نمایشگاه مورد توجه است.

بسته به نوع شغلی که دارید باید در نظر بگیرید که کدام نوع نمایشگاه برای برند شما مناسب خواهد بود.

غرفه های بزرگ لزوماً بهتر نیستند. بسیاری اوقات ، طراحی غرفه نمایشگاهی کوچک می تواند کار را به خوبی انجام دهد ، حتی بهتر از هر غرفه نمایشگاهی بزرگ.

به عنوان مثال ، اگر مشاغل غذایی و آشامیدنی دارید و می خواهید پاسخگوی مصرف کننده برای یک محصول جدید را آزمایش کنید ، داشتن یک غرفه نمایشگاهی کوچک یا حتی یک کانتر سمپلینگ در مقایسه با یک غرفه نمایشگاهی بزرگ ، روشی مقرون به صرفه تر خواهد بود.

طراحی ساده اما مینیمالیستی همیشه بهتر است

غرفه سازی خود را طوری طراحی کنید که جلب کننده نگاه ها باشد! غرفه نمایشگاهی با طراحی ساده و هنری ،ارزش غرفه شما را اضافه می کند ، مشروط بر اینکه به صورت هوشمندانه و مناسب طراحی شود.

در واقع ، بسیاری از معلمان بازاریابی فکر می کنند ، داشتن مفهوم طراحی غرفه نمایشگاهی ساده و مینیمالیستی راهی مؤثرتر از طراحی غرفه دقیق است.

ایده های ساده و واضح به ارتباط موثرتر پیام بازاریابی با مخاطبان هدف کمک می کنند.

کار را به کاردان بسپار ؛ غرفه سازی یک هنر است.

شما از انواع طرح های ساده موجود در بازار شگفت زده خواهید شد.

با این وجود ، شما باید در طراحی استندی که انتخاب می کنید ، برای نشان دادن نام تجاری خود در نمایشگاهی که در آن شرکت می کنید ، دقت کنید. قبل از رزرو غرفه نمایشگاه خود باید تحقیقات دقیقی انجام شود.

شما باید راهنمایی های برند خود را با کمک یک طراح غرفه نمایشگاهی ارزیابی کنید.

همکاری با یک متخصص باتجربه به شما کمک می کند تا طراحی مناسب غرفه ساده را که برند شما را به تصویر می کشد محدود کنید. این تضمین می کند که نام تجاری و کسب و کار شما در حین شرکت در نمایشگاه تجاری متمایز باشد.

پرسنل خوب و خوش برخورد و با حوصله را برای کانتر استفاده کنید

اطمینان حاصل کنید که افرادی که غرفه نمایشگاه شما را اداره می کنند توجیه هستند . با آنها صحبت کنید. افرادی که علاقه مند به صحبت با دیگران هستند ، مشتریان بالقوه بیشتری را به خود جذب می کنند.

اطمینان حاصل کنید که هرگونه اطلاعاتی که در دست دارید ، مانند کاتالوگ یا بروشور ها ، به دست مشتریان درست میرسند و از آنها نیز استفاده می شود. اگر این مرحله مهم را از دست ندهید ، مردم اطلاعات شما را انتخاب کرده و هرگز آن را دور نمی اندازند.

نام تجاری و تایتل کاری را به وضوح نشان دهید

در یک نمایشگاه ، شما باید ظرف چند ثانیه روی مشتریان بالقوه تأثیر بگذارید. و هر تصویری که در آن لحظه های مهم ایجاد می کنید ، تصمیم می گیرد که آنها بمانند یا نه .

اولین نگاه ترغیب می کند که نگاه بیشتری به غرفه نمایشگاه شما بیندازند. اطمینان حاصل کنید که آرم شما همیشه قابل مشاهده باشد ، و اطمینان حاصل کنید که گرافیک شما اصلی ترین پیشنهادات یا مزایای مناسب برند شما را نشان می دهد. ارسال پیام های مختلط ، گیج کننده یا نامناسب باعث می شود تا بسیاری از افراد از غرفه شما دوری کنند.

ایده های طراحی غرفه های نمایشگاهی ساده ، بیشتر روی طرح های مینیمالیستی متمرکز است که عاری از درهم و برهمی و اثرگذار است. آنها روی جیب خیلی سنگین نیستند. آنها به شما این امکان را می دهند که در یک نمایشگاه با بودجه نسبتاً کمتری شرکت کنید و به شما در استفاده هر چه بیشتر از مشارکت خود کمک می کنید.

سفارش طراحی و اجرای غرفه سازی نمایشگاهی در تهران و شهرستانها دارای گرید نمایشگاهی
تماس با شماره تلفنهای 02177688518 و 02177688343 و شماره موبایل 09352696973

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید؟
چت از طریق واتساپ